Açılır Kapanır Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Açık alanlar insanların çok daha ferah ortamlarda zaman geçirmesi için bulunmaktadır. Ancak tenteler ile üst kısımları kapatıldığında her ne kadar açık alanların etkisi devam ediyor olsa da gökyüzünü görmek çok mümkün olmaz. Bu durum bazı insanları memnun etmeyen bir durumdur. İnsanlar tam bir açık havada zaman geçirmek isteyebilirler. Bu aşamada açılıp kapanma özelliği olan tenteler devreye girecektir.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri

Çok yüksek miktarda güneş ışınlarının etkili olduğu saatlerde ya da yağmurun bastırdığı dakikalarda insanlar tentelerden şikayet etmezler. Bu dönemlerde tenteler muhteşem ürünler olarak görülecektir. Ancak akşam saatlerinde yağmurlar da yağmıyorsa tenteler insanlar tarafından gerekli görülmez. Bu dönemlerde açılıp ortadan kaybolması çok önemli bir seçenek olacaktır.

İnsanların açılır kapanır tente sistemleri tercih etmesinin en önemli sebebi istenildiğinde ortamların tamamen açık hale getirilmesidir. Özellikle işletmelerde tütün ürünleri kullanılıyorsa açılıp kapanabilen tenteler ile birlikte ortamın havalandırılması mümkün olacaktır. Bu özelliği işletmeler için de harka ürünler olmasını sağlar.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri Nereden Alınır?

Açılıp kapanabilen tenteler kendi içersinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Bazı tenteler yalnızca elle açılıp kapanabilmektedir. Genellikle evlerde kullanılan küçük ebatlı ürünler elle kontrol edilmektedir. Ancak tentelerin ebatları büyüdükçe ağırlıkları da artar ve elle açılıp kapanamamaya başlar. Bu durumda motorlu ürünlere yönelim gösterilmesi gerekmektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ürünler büyük ebatlardaki açık alanlar için muhteşem bir seçenek olacaktır. İhtiyacına uygun açılır kapanır tente sistemleri satın almayı düşünen kişiler Arma Tente ile iletişime geçebilir. Firmamız İstanbul merkezli olmasına rağmen birçok ilde hizmetine devam etmektedir. Açılıp kapanma özelliği olan farklı modeller arasından seçim yapmanız yeterli olur. Ekiplerimiz açık alanlara gelerek ölçülerini alırlar ve ürünün üretimine hemen başlanır.

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan sabit tenteler, günümüzde,

  • Kafe
  • Restoran
  • Otel girişleri
  • Tiyatro ve sinema girişleri Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.
  • Ev balkon ve kapıları
  • Villalarda

Tente Fiyatları

Tente sistemlerimiz için sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak tente sisteminin kurulacağı alanı ön analiz yapmamız gerekir.

Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Belirtilen kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Sizlere her ne kadar uygun fiyat teklifi sunsak da; kaliteden asla ödün vermeyiz.

Profesyonel işçilik ile gerçekleştirilecek kurulum, kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Böylelikle sahip olduğunuz alanı rahatlıkla, yılın 12 ayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş, yağmur, dolu, kar ve her türlü hava koşullarında kullanışlı, rahat bir ortam sağlanmış olur.

İşletmenizin verimliliği artar ve uzun yıllar kullanıma uygun modeller sayesinde sürekli olarak masraf yapmanıza gerek yoktur.

Kullanımı kolaydır. Nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın