Stor Tente

Stor Tente , ile adlandırılan sistem motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir.

Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır.stor tente kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır.

Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente
Stor Tente

Stor tente özellikler nelerdir ?

Stor tente normal mafsallı tentenin kolsuz modelidir.karşıdan gelen güneş için tercih edilen bir modeldir. Stor tente Yukardan aşağı açılıp kapanan bir modeldir istenildiği taktirde motorlu sistemde uyumludur.stor tente asıl amacı, gölgelendirme işlevini yapmak olsa da fonksiyonellik yönünden de hiçbir şekilde sınır tanımamaktadır.

Stor tente kullanım alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan sabit tenteler, günümüzde,

  • Ev, Teras, Balkon
  • Kafe
  • Restoran
  • Otel girişleri
  • Ev balkon ve kapıları
  • Açık Alanlar
  • Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Stor Tente Fiyatları

Stor tente sistemi öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Kullanılacak kumaş kalitesi fiyatta değişiklik göstermektedir.ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol etmenizi sağlayacak motor sistemi ile uyumludur.Daha fazla bilgi içinDilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın