Hakkımızda

Tente Atölyesi bir kervan tente oluşumudur.

Kervan Tente Sistemleri olarak her işimizi Profesyonel ekipman, deneyimli ve uzman kadro ile kaliteli ürün anlayışıyla tamamlarız.

İşlerimizde her zaman sağlamlığa önem vermekle birlikte, özellikle ürünlerimizde kaliteye dikkat ederiz. Satış sonrası hizmette yine “Kervan Tente Sistemleri” farkını sunarak, bakım ve onarım hizmetlerini de yine aynı güvence ve sağlamlıkla gerçekleştiririz.

İşte bu yüzden “Kervan Tente Sistemleri” kurulduğu günden bu yana pratik, modern ve kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak tüm işlerinde tam güvence vermektedir.

“Kervan Tente Sistemleri” kendine ilke edindiği özelliklerin başında gelen sınırsız hizmet ve bol çeşit ile vitrinleriniz, bahçeleriniz, evleriniz yağmurdan ve güneş ışınlarından korunur, işyeriniz son derece estetik, modern ve zengin bir görünüm kazanır…

Cafeleriniz, restaurantlarınız, çay bahçeleriniz,tentelerimizle daha geniş mekanlara dönüşecek, yağmur ve güneş ışınlarından korunacak. işyerinizle çeveniz estetik,modern ve zengin görünüme kavuşacaktır. Geniş cepheli cafe, çay bahçesi,restaurant teras gibi mekanlarınız için çift yöne açılımlı, mafsallı tentelerimiz en doğru seçiminiz olacak…

Saygılarımızla