Sabit Tente

Sabit tente sistemleri şık ve dekoratif duruş özellikleriyle oldukça sık kullanılan bir tente modelidir. Genellikle kapı ve pencerelerin saçak kısımlarının üzerine monte edilmek suretiyle kullanılan sabit tenteler faklı renk ve desen çeşitliliği ile de tercih sebebi olmaktadır. Farklı şekillerde yaptırılabilen sabit tentelere oval görünümler verilerek oldukça modern görünümler elde edilmektedir.

Yaşam alanlarını renklendirerek oldukça şık görünümlerin oluşmasına olanak sağlayan sabit tenteler, uygulamadaki kolaylığı bakımından da tercih sebebi olmaktadır. Sabit Tente özellikle işletmeler tarafından ilgi görmekle birlikte modern görünüşü sebebiyle giderek daha fazla kullanım alanı bulmaktadır. Normal tentelerle aynı işlevleri görmesine rağmen, tek farklılığı hareketli bir sistemle değil, belli bir yere sabitlenerek kullanılmaktadır.

Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente
Sabit Tente

Sabit Tente Özellikleri Nelerdir?

Mimari çizimlere uygun tasarımlarla yaşam alanlarını şık ve gösterişli birer mekâna dönüştüren sabit tenteler, kullanıldığı mekânlara akılda kalıcılık anlamında da önemli avantajlar sağlamaktadır.

Mekânların girişlerinde oluşan zengin, şık ve zarif görünümler, işletmeye itibar kazandırarak daha fazla müşterinin tercihine sebep teşkil etmektedir.

Tente kullanımında asıl amaç yağmur ve güneşin zararlı etkisinden korunmak olsa da, günümüzün modern işletmeleri sabit tenteleri dekoratif özellikleri sebebiyle de tercih etmektedir.

 • Uygun fiyat özelliği
 • Renk ve tasarım çeşitliliği
 • Kolay uygulanabilir olması
 • Şık ve modern görünümü

Sabit Tente sabit tenteleri popüler yapan özellikler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarını güzelleştirerek üstün konfor özellikleri sağlayan sabit tenteler sizin de yaşamınızı renklendirerek modern, şık ve zarif bir mekânda misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.

Sabit Tente Maksimum Ölçüleri Nedir?

Maks Cephe: 6000 mm Maks Açılım: 300 mm

Sabit Tente Kullanım Alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan sabit tenteler, günümüzde,

 • Kafe
 • Restoran
 • Otel girişleri
 • Tiyatro ve sinema girişleri Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.
 • Ev balkon ve kapıları
 • Villalarda
 • Tiyatro ve sinema girişleri
 • Küçük işletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Sabit Tente Fiyatları Ne Kadar?

Sabit Tente fiyatları, diğer tüm tente ürünlerinde olduğu gibi, kullanılacağı alanların ölçümleri sonrasında belirlenmektedir. Sabit tente fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de, tentede kullanılacak kumaşın kalitesidir. Birçok farklı renk ve desen çeşidiyle kullanıma sunulan sabit tenteler, kolay uygulanabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir. Çok fazla müşterinin göz zevkine ve kullanılacağı alanın dekoratif özelliklerine göre farklı renklerde tercih edilebilmektedir. Kullanıldığı alanlara kazandırdığı zengin görünüm ve estetik katkının dışında, uygun fiyatlarla temin edilebilir olması da, sabit tentelerin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Kullanımı kolaydır. Nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.



Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın