Tente alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bahçeler yalnızca sıcak havalarda değil aynı zamanda kış mevsiminde de büyük öneme sahiptir. Doğayla bütünleşen insanlar ve bahçelerinde bir takım işleri bulunan insanlar için özel kış bahçesi hazırlanmaktadır.

Kış Bahçesi NErelerde Kullanılır?

Satın alacağınız tenteler kötü hava şartlarına dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda yapınızı dışarıdan gelen tüm zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Kurumumuz tarafından planlanan ve belirtilen bölgeye uygulanan “tente” sistemini ekonomik fiyatlarla müşterilerimizle buluştururuz. Ekonomik fiyata satın aldığınız “tente” sistemi aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlamaktadır.

Ekibimiz hizmet vermeye başlamadan önce müşterilerin beklentilerini dinler ve çalışma planını müşteri beklentilerine göre hazırlanır. Bu durumda iş beklentilerinizi karşılayacak şekilde sonuçlanır. Çalışma sürecinde de beklentilerinizde herhangi bir değişiklik olması karşısında kış bahçesi hazırlamakta olan ekibimize isteklerinizi bildirebilirsiniz. Eğer gerçekleşmesi mümkün bir durumsa ekibimiz gerekeni yapar ve teras kapatma işlemini müşterilerinin yeni beklentilerine göre şekillendirmeye başlar.

Teras kapatma biraz önce bahsettiğimiz kış bahçesi kavramının bir diğer adıdır. Evinizde açık bulan bazı bölümleri soğuk hava şartları, kar, yağmur vb. nedenlerden dolayı bazı günlerde ve kış mevsimlerinde kullanamazsınız. Bu bölümlerde sık sık işiniz olursa yalnızca doğal şartların iyi olduğu durumlarda değil aynı zamanda kötü hava şartlarında da kullanmanız gerekiyorsa teras kapatma hizmetinden yararlanmalısınız. Ekibimiz profesyonel çalışma sürecinin ardından terasınızı kapatır ve 4 mevsim kullanılması için hazır hale getirir. Tente, kış bahçesi, teras kapatma hizmetleri ve daha fazlası için bizimle irtibat kurunuz...

Tente Fiyatları

Tente sistemlerimiz için sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak tente sisteminin kurulacağı alanı ön analiz yapmamız gerekir.

Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Belirtilen kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Sizlere her ne kadar uygun fiyat teklifi sunsak da; kaliteden asla ödün vermeyiz.

Profesyonel işçilik ile gerçekleştirilecek kurulum, kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Böylelikle sahip olduğunuz alanı rahatlıkla, yılın 12 ayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş, yağmur, dolu, kar ve her türlü hava koşullarında kullanışlı, rahat bir ortam sağlanmış olur.

İşletmenizin verimliliği artar ve uzun yıllar kullanıma uygun modeller sayesinde sürekli olarak masraf yapmanıza gerek yoktur.

Kullanımı kolaydır. Nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın