Rolling Roof Nedir?

Rolling Roof Sistemi, açık alanlarınızı açılır – kapanır hale getirmek için tasarlanmış, her türlü hava koşuluna dayanıklı, ısı yalıtım özelliği olan, alüminyum panellerden oluşan, tasarımı ile mekana kalite ve güzellik katan, otomatik tavan sistemidir.

Rolling Roof (Katlanan Teras), sıradan açılır tavan sistemlerine göre değişik tek hareket sistemi sunar. Her mekâna yapılabilecek olan Rolling Roof Sistemleri, halk arasında açılır kapanır tavan, yuvarlanan teras yada katlanan teras şeklinde de bilinmektedir. Açık hava tadını görkemli tek şeklinde yaşamanız için modern geliştirilen Rolling Roof  sistemleri , kış bahçe tasarımlarının vazgeçilmez sistemleri arasında yer almaktadır. Kış bahçesi çalışmalarında genellikle seçenek yapılan sistemdir. Tente sistemiyle tasarlanan tek düzenek bulunduğu için modern led ışık sistemi ile aydınlatma ihtiyacını karşılamaktadır..Açılır Kapanır sistemi fırtına ve dolu yağışlarına karşı dayanıklı bir şeklinde üretilmiştir.

Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente
Rolling Roof Tente

Rolling Roof Özellikleri;

* Sistemde tavan kapama malzemesi olarak kullanılan paneller, kendi ekseni etrafında dönerek katlanma hareketini gerçekleştirir. Katlanma hareketi tamamlandıktan sonra alüminyum paneller geriye doğru toplanarak tam bir açık tavan alanı elde edilmesini sağlar.
* Çeşitli açılarda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar.
* Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez.
* Sistem yağışlı havalarda bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
* Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden yapılabilir.
* Her tür iç aydınlatma ve ısıtma sistemi, açılır tavan sistemine adapte edilebilmektedir.
* İstenilen her RAL renginde uygulama yapılabilir.

Rolling Roof Tente kullanım alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan Rolling Roof günümüzde ev ve balkonlar içinde tercih edilen sistemelerdendir.

  • Ev, Teras, Balkon
  • Kafe
  • Restoran
  • Otel girişleri
  • Ev balkon ve kapıları
  • Açık Alanlar
  • Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Rolling Roof Tente Fiyatları

Rolling Roof Tente sistemi öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Kullanılacak kumaş kalitesi fiyatta değişiklik göstermektedir.ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol etmenizi sağlayacak motor sistemi ile uyumludur.Daha fazla bilgi içinDilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın